Recomand cu încredere școala de șoferi Cons Auto! Mulțumiri sincere d-lui instructor Florin Olariu, un om de nota 10 față de care sunt profund recunoscătoare, fara de care nu as fi reusit sa obtin din prima permisul . Profesionalismul, dedicarea lui, sprijinul, explicațiile clare, răbdarea de a răspunde la întrebări, – TOATE m-au ajutat să înțeleg mai bine toate aspectele legate de conducerea unui vehicul. Cu fiecare sedinta de condus mi-a dat sentimentul ca voi putea sofa , invatand progresiv iar feedbackul a fost mereu unul constructiv, oferit într-un mod respectuos și încurajator. Atmosfera a fost una plăcută , vesela și mereu m-am simțit confortabil și in siguranță în timpul ședințelor. Am avut parte de un instructor politicos, prietenos și amabil care m-a motivat să depășesc obstacole si să nu renunț în fața dificultăților. Mulțumesc, de asemenea, pentru profesionalismul oferit de școală , pt.orele de legislatie pe intelesul tuturor, dar și pentru posibilitatea de a lucra cu un instructor exemplar, de la care am învățat valori importante, care vor rămâne cu mine tot restul vieții mele de șofer! RESPECT SI RECUNOSTINTA DOMNULE INSTRUCTOR OLARIU FLORIN. YOU ARE THE BEST!