Toate mulțumirile mele către Cristea Luci. Fiind la început de drum, proaspăt “adult”, nu am știut de unde să apuc situația, dar mulțumită lui am reușit să am parte de primele cele mai frumoase luni de condus din viața mea. La început a fost mai greu, dar cu ajutorul său am reușit să ajung unde sunt acum. Cel mai liniștit instructor, care se implică cu totul. Indiferent dacă am făcut greșeli, niciodată nu m-a lăsat baltă. Așadar, mulțumesc lui Luci pentru TOT!